Psikiyatr
Psikofarmakoloji Derneği Genel Sekreteri
Psychiatry & Clinical Psychopharmacology ve
Psychiatry and Behavioral Sciences dergileri Editörü

Adres:
Caddebostan Mahallesi, Bağdat Caddesi Birgen İş Merkezi 226/7, Çiftehavuzlar 34728 Kadıköy / İstanbul
Randevu:
(+90)553-002-2929 - (+90)553-002-2930
İnternetten Randevu İçin Tıklayınız.
123... SON
Haberler ve Duyurular
RANDEVU ALMAK İSTEYENLER İÇİN HES KODU BİLDİRİMİ ZORUNLULUĞU GELMİŞTİR Lütfen randevu alırken yardımcım Murat Demirtürk’ün 0553-002-2929 numaralı cep telefonu üzerinden Whatsapp uygulaması ile veya SMS ile HES* KODU gönderiniz.
COVID-19 salgını 6 ay geçmesine rağmen tüm dünyada halen önlenemedi. Bugün için virüse etkili bir ilaç ve/veya aşı da yok henüz. Ama virüsün genç-yaşlı tümümüzün sinirlerimizi yıprattığı da bir gerçek.
Corona Virus (COVID-19) Salgını Nedeniyle Online ( internet üzerinden) Yapmak Zorunda Kaldığımız Uzaktan Psikoterapi ve Uzaktan Hipnoterapi Seansları da Yüz Yüze Psikoterapi ve Hipnoz Seansları Gibi Etkilidir
Telepsikiyatri'nin kanıt temeli büyüktür ve hastalar, psikiyatristler ve diğer profesyoneller arasında memnuniyet son derece yüksektir. Etkinliği, terapötik katılım, bakım kalitesi, değerlendirmenin geçerliliği / güvenilirliği ve klinik sonuçlar açısından yüz yüze bakım ile karşılaştırılabilir
Teletıp (telemedicine), genellikle video konferans kullanarak teknolojiden uzaktan sağlık bakımı sağlama sürecidir. Teletıp alt kümesi olan telepsikiyatri, psikiyatrik değerlendirmeler, terapi (bireysel terapi, grup terapisi, aile terapisi), hasta eğitimi ve ilaç yönetimi gibi bir dizi hizmet sağlamayı içerir.
Görüşme saatlerini ve randevuları yine her zamanki gibi asistanım Murat Demirtürk ayarlıyor. İletişim +90-553 002 2929 hem GSM telefon hem de Whatsapp ve Telegram’dan ulaşabilirsiniz. Daha detaylı ve güncel bilgileri www.mesutcetin.com.tr web sitemizden takip edebilirsiniz.